stonavaklinika

Member for

9 months 1 week

Details:

Name
klinika stonava

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpraca z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy. Kładziemy nacisk na dokładność zabiegu i profesjonalizm oferowanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez kompetentny personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by zdrowiu pacjentki nic nie zagroziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w Czeskiej klinice.

Klinika w Stonavie - gwarantujemy pełną dyskrecją oraz bezpieczeństwo zabiegu. Kadra kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni doświadczonego personelu. Jesteśmy w stanie zadbać o każdą z pacjentek, która odwiedza naszą klinikę w Stonavie – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają na świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej kobiecie w klinice Stonava. W znacznej ilości przypadków nie oczekujemy badań, papierów i dokumentów}, czy testów – wszystko, co ważne wykonamy w klinice.

Wykonanie terminacji ciąży w Czechach jest legalne (oczywiście, z zachowaniem określonego czasu trwania ciąży - usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki decydują się na terminację w bliskich krajach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Kładziemy nacisk na bardzo wysoki komfort i anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu. Co ważne, Polska nie przewiduje skazania osób, które zdecydowały się aborcję w państwie, gdzie jest to legalne.