aborcjacz

Member for

7 months

Details:

Name
aborcja czechy

Aborcja Czechy - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpraca z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy bardzo wysokie standardy pobytu. Stawiamy nacisk na dokładność zabiegu i profesjonalizm oferowanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez doświadczony personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zagrażało. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w naszej Czeskiej klinice.

Klinika w Czechach - gwarantujemy dyskrecją oraz bezpieczeństwo zabiegu. Kadra naszej kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Troszczymy się o każdą z pacjentek, która nas odwiedza – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem pozwalają nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Czechy. W znacznej ilości przypadków nie wymagamy badań, papierów i dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co potrzebne wykonamy w klinice.

Przeprowadzenie zabiegu aborcji w Czechach jest całkowicie legalne (oczywiście, z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich państwach jak Czechy. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Stawiamy na wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość kobiet. Nikt nie musi podawać powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Ważną informacją jest to, że Polska nie przewiduje skazania osób, które przeprowadziły aborcję w państwie, gdzie jest to legalne.