czeaborcja

Member for

7 months 3 weeks

Details:

Name
aborcja czechy

Aborcja Czechy - wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z zaufanymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy. Kładziemy nacisk na precyzję przeprowadzanego  i profesjonalizm świadczonych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez wyselekcjonowany personel medyczny, z użyciem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w naszej Czeskiej klinice.

Klinika w Czechach - oferujemy anonimowość oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z pacjentek, która nas odwiedza. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Czechy. W znacznej ilości przypadków nie wymagamy badań, papierów i dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co ważne wykonujemy w klinice.

Wykonanie terminacji ciąży w Czechach jest całkowicie legalne (oczywiście, z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na aborcję w sąsiednich krajach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu. Ważną informacją jest to, że Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które przeprowadziły aborcję w państwie, gdzie jest to legalne.